Internet

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo?

Gdzie oglądać filmy i seriale za darmo?

Czy są jeszcze miejsca w internecie, gdzie można obejrzeć film lub serial za darmo? Oczywiście. Za darmo i legalnie. Zapraszamy na wycieczkę po tej niezwykłej części Internetu!

reklama

Arte

Arte to platforma europejskiej telewizji publicznej o tej samej nazwie dostępna w sześciu językach, także w polskim. Znajdą się tu aktualne dokumenty, reportaże a także nagrania koncertów.

Zobacz więcej na Arte.tv

35mm.online

Znajdziecie tu fabularne klasyki polskiego kina fabularnego oraz dokumentalnego – filmy w reżyserii Barei, Hasa, Kutza czy Machulskiego. Są też animacje dla starszych i młodszych.

35mm.online powstał w wyniku współpracy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych oraz Studia Filmów Rysunkowych. W ramach projektu zrekonstruowano cyfrowo masę filmów fabularnych, dokumentalnych i animowanych.

Zobacz więcej na 35mm.online

reklama

VOD TVP

Ok, ok, ok. Polityka na bok – TVP miało swój złoty okres produkcji filmów i seriali. Ogrom z nich dostępnych jest za darmo – a raczej: za zobaczenie reklam – na ich VOD. Przy kliknięciu „oglądaj” możecie wybrać opcję oglądania z reklamami i cieszyć się dostępem do masy filmów i seriali produkowanych lub współprodukowanych przez TVP, a także takie z oferty BBC. Wśród nich takie klasyki, jak Ekstradycja czy pierwszy Pitbull, który napędził karierę Patryka Vegi.

Zobacz więcej na VOD TVP

Ninateka.pl

W Ninatece znajdziecie polskie i zagraniczne filmy fabularne, dokumentalne, animacje dla dorosłych i dla dzieci, ale też nagrania sztuk teatralnych czy operowych. To serwis prowadzony przez FiNa, Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny.

Ninateka ma duży zbiór filmów polskich, ale też co jakiś czas pojawiają się filmy z różnych zakątków świata, w ramach festiwali, które Ninateka organizuje.

Zobacz więcej na Ninateka.pl

Kino Świat na YouTube

Dystrybutor filmów Kino Świat udostępnia na swoim kanale darmowe filmy i seriale z lektorem. Czy to dobre filmy? Dyskusyjne. Czy darmowe? Bezsprzecznie.

Czytaj też:  3 kanały kulinarne na YouTube, które warto znać

Zobacz Kino Świat na YouTube

reklama

Udostępnij

O autorze

Piszę o internecie, szeroko rozumianych nowych technologiach oraz o kulturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *