Poradniki
0

5+ pomysłów na prezent na ostatnią chwilę

Może zapomnieliście, może nie mieliście czasu, a może to, co zamówiliście jeszcze nie dotarło i przyda się zamiennik. Jesteśmy tu, by dać Wam pomysły na to, co można zrobić w tej sytuacji!

reklama

Bilety do teatru

Teatr – to brzmi wykwintnie. Do teatru nie chodzi się ot tak, to wyjątkowe wydarzenie. Dlatego właśnie bilet do teatru to tak dobry prezent! Tylko jaką sztukę wybrać? Część teatrów ma nawet karnety na najbliższy sezon, dostępne w kasach. Jeżeli macie jeszcze chwilę – to może być najlepszy moment na wyruszenie do najbliższego teatru (pro tip: zadzwońcie i dopytajcie czy jest ta opcja, zanim wybiegniecie z domu). Wiecie jaka sztuka może spodobać się osobie, którą obdarowujecie? Wiele teatrów umożliwia zakup biletu przez internet. Drukarka, koperta i naprawdę fajny prezent gotowy!

Karta podarunkowa

Ok, zatrzymajmy się tu na chwilę. To nie powinna być pierwsza lepsza karta. Dobrze dobrana karta podarunkowa to lepszy pomysł, niż po prostu pieniądze w kopercie. Taka karta mówi „wiem, czym się interesujesz, ale Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz”. Nie musimy przecież znać się na pasji tych osób tak dobrze, jak one czy – w niektórych wypadkach – wiedzieć dokładnie co już mają, a czego jeszcze nie.

Czy to prezent dla przyjaciółki, która kocha czytać? Karta na zakupy w księgarni nigdy nie jest złym pomysłem. Czy to prezent dla kolegi z pracy, który lubi kawę lub dobrą herbatę? Jest wiele sklepów internetowych dla herbaciarzy czy kawoszy, które zaoferują Wam voucher na zakupy. Czy to prezent dla nowego małżeństwa? Pewnie będą potrzebowali wyposażenia domu. Warto sprawić im kartę podarunkową do sklepu, który im to zaoferuje. Prezent dla zięcia, który siedzi w nowych technologiach? Proszę bardzo – oto karta do sklepu z elektroniką. Nie ma za co.

Czytaj też:  Najlepsze metody czyszczenia i konserwacji różnych rodzajów podłóg

reklama

Konto na platformie streamingowej

Stały dostęp do seriali czy muzyki, to nie tylko przyjemność, ale – w dzisiejszych czasach – to już obowiązek. Większość platform ma opcję płatności za subskrypcję w formie vouchera lub karty. To idealny prezent dla fanów popkultury!

Kurs, który rozwinie ich pasje

Kurs gotowania, malowania, rysowania, lepienia z gliny… w Twojej okolicy z pewnością znajdzie się coś, co może wesprzeć zdobywanie nowych umiejętności osoby, którą masz obdarować. Jeżeli nie – sprawdź kursy online!

reklama

Nowe doświadczenie

Może Twoi teściowie od jakiegoś czasu czują się spięci – czy w tym wypadku jest lepszy prezent dla teściów, niż masaż lub spa? Może idealny prezent dla koleżanki, to wizyta u dobrej kosmetyczki? Twój przyjaciel lubi dobrze zjeść? Z pewnością ucieszy się z kolacji w wybitnej restauracji! Szukasz prezentu dla szefa? Może w Waszej okolicy można wybrać się na wyjątkowy lot samolotem lub balonem? Świat wygląda ciekawiej z góry! A może to czas, by skoczyli ze spadochronem?

Załatwienie i zarezerwowanie podobnych rzeczy to kilkanaście minut, a pamięta się je przez lata!

reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *